Prometheus.io Exporter (2.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Never
ja: なし

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Node Types
ja: ノードタイプ

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Node count
ja: ノード数

en: Access token
ja: アクセストークン

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
