Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Update status
ca: Estat de les actualitzacions

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Node count
ca: Comptador de nodes

en: Queue size
ca: Mida de la cua

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
