Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Update status
fi: Päivitystiedot

en: Node Types
fi: Sisältötyypit

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Node count
fi: Solmujen lukumäärä

en: Queue size
fi: Jonon koko

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
