Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Extensions
es: Extensiones

en: Never
es: Nunca

en: Update status
es: Estado de actualización

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Node Types
es: Tipos de nodos

en: Provider
es: Proveedor

en: Node count
es: Cantidad de nodos

en: Queue size
es: Tamaño de la cola

en: Weight for @title
es: Peso para @title
