Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: ID
hu: Azonosító

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Never
hu: Soha

en: Update status
hu: Frissítési állapot

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Node count
hu: Tartalomszámláló

en: Weight for @title
hu: @title súlya
