Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Extensions
id: Ekstensi

en: Never
id: Tidak pernah

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Node Types
id: Jenis Node

en: Provider
id: Penyedia

en: Node count
id: Jumlah node

en: Weight for @title
id: Bobot @title
