Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Never
oc: Pas jamai

en: Update status
oc: Estat de las mesas a jorn

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Node count
oc: Comptage dels nosèls

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
