Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Never
sl: Nikoli

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Node count
sl: Število vozlišč
