Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Update status
sq: Gjëndja e përditësimit

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
