Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Extensions
uk: Додатки

en: Never
uk: Ніколи

en: Update status
uk: Стан оновлення

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Node Types
uk: Типи матеріалу

en: Provider
uk: Постачальник

en: Node count
uk: Кількість матеріалів

en: Queue size
uk: Розмір черги

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
