Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: ID
eo: Identigilo

en: Never
eo: Neniam

en: Update status
eo: Ĝisdata stato

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Provider
eo: Provizanto
