Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Never
he: אף פעם

en: Update status
he: עדכן סטטוס

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Provider
he: ספק

en: Node count
he: ספירת פריטי תוכן (nodes)

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
