Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc4) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Never
hr: Nikada

en: Update status
hr: Status ažuriranja

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Node count
hr: Broj unosa

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
