Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Never
km: កុំ

en: Update status
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្ថានភាព​ទាន់សម័យ

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Node count
km: ចំនួន​ថ្នាំង

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
