Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Extensions
kn: ಎಕ್ಸ್‍ಟೆನ್ಶನ್‍ಗಳು

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ
