Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc5) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Never
cs: Nikdy

en: Update status
cs: Status aktualizace

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Node Types
cs: Typy uzlů

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Node count
cs: Počet uzlů

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
