Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc5) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Extensions
da: Udvidelser

en: Never
da: Aldrig

en: Update status
da: Opdateringsstatus

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Provider
da: Udbyder

en: Node count
da: Antal indholdselementer

en: Queue size
da: Køstørrelse

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
