Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc5) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: ID
eu: IDa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Update status
eu: Eguneratu egoera

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Node count
eu: Nodo kopurua
