Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Never
ka: არასდროს

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Provider
ka: პროვაიდერი
