Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc6) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: ID
az: İD

en: Never
az: Heç vaxt

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Provider
az: Provayder

en: Node count
az: Nod sayı
