Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc7) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: ID
ar: المعرف ID

en: Never
ar: أبدا

en: Update status
ar: حالة التحديث

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Provider
ar: المزود

en: Node count
ar: عدد العقد

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
