Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc8) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Node count
ku: ژمارەی گرێ

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
