Prometheus.io Exporter (8.x-1.0-rc8) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Never
lt: Niekada

en: Update status
lt: Apklausos būsena

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: Comment Count
lt: Komentarų kiekis

en: Weight for @title
lt: @title svoris
