Prometheus.io Exporter (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Update status
et: Uuenduste olek

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Node count
et: Postituste hulk

en: Weight for @title
et: @title kaal
