Prometheus.io Exporter (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Never
hy: Երբեք

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
