Prometheus.io Exporter (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Never
nn: Aldri
