Prometheus.io Exporter (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Never
gu: કદી નહી

en: Provider
gu: પ્રદાતા
