Prometheus.io Exporter (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Update status
mn: Статусыг шинэчлэх

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо
