Prometheus.io Exporter (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Never
sv: Aldrig

en: Update status
sv: Uppdateringsstatus

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Provider
sv: Leverantör

en: Node count
sv: Antal noder

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
