Properties Field (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Size
az: Ölçü

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Length
az: Uzunluq

en: General
az: Əsas

en: String
az: Mətn

en: Integer
az: Tam

en: Select
az: Seçin

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Decimal
az: Onluq

en: Decimal marker
az: Onluq narker

en: Space
az: Boşluq

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Comma
az: Vergül
