Properties Field (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Size
eu: Tamaina

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Length
eu: Luzera

en: General
eu: Orokorra

en: String
eu: Katea

en: Integer
eu: Osokoa

en: Select
eu: Aukeratu

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Decimal
eu: Hamartarra

en: Decimal marker
eu: Hamartarraren marka

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Comma
eu: Koma
