Properties Field (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Size
gl: Tamaño

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Length
gl: Lonxitude

en: General
gl: Xeral

en: String
gl: Cadea

en: Integer
gl: Enteiro

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Decimal marker
gl: Marca de decimal

en: Space
gl: Espazo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Properties
gl: Propiedades

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Comma
gl: Coma

en: Thousand marker
gl: Indicador de millares

en: Apostrophe
gl: Apóstrofe
