Properties Field (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Size
km: ទំហំ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: General
km: ទូទៅ​

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Decimal marker
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Space
km: ទំហំ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: Thousand marker
km: សញ្ញា​សម្គាល់​ខ្ទង់​ពាន់
