Properties Field (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്

en: Integer
ml: പൂര്‍ണ്ണസംഖ്യ
