Properties Field (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Size
ps: كچه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Length
ps: اوږدوالى

en: General
ps: ټوليز

en: Select
ps: غوره

en: Space
ps: تشه

en: Properties
ps: ځانتياوې

en: Apostrophe
ps: غړوندى
