Properties Field (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Remove
cy: Symud

en: Size
cy: Maint

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: General
cy: Cyffredinol

en: String
cy: Llinyn

en: Select
cy: Dewis

en: Properties
cy: Priodweddau

en: Decimal point
cy: Pwynt degol
