Properties Field (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Size
dz: ཚད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།
