Properties Field (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Size
gu: માપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Length
gu: લંબાઈ

en: General
gu: સામાન્ય

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Properties
gu: ગુણધર્મો

en: Comma
gu: અલ્પવિરામ
