Properties Field (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Size
te: కొలత

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: General
te: సాధారణ

en: String
te: పదబంధం

en: Integer
te: పూర్ణసంఖ్య

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Decimal marker
te: దశాంశ గుర్తు

en: Decimal point
te: దశాంశ బిందువు

en: Comma
te: కామా

en: Thousand marker
te: వేల గుర్తు
