Properties Field (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Size
he: גודל

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Length
he: אורך

en: General
he: כללי

en: String
he: מחרוזת

en: Integer
he: שלם

en: Unit
he: יחידה

en: Grams
he: גרם

en: Kilograms
he: ק"ג

en: Feet
he: רגל

en: Select
he: בחר

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Decimal
he: דצימלי

en: Decimal marker
he: סמן עשרוני

en: Space
he: רווח

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Properties
he: מאפיינים

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Comma
he: פסיק
