Properties Field (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Size
is: Stærð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Length
is: Lengd

en: General
is: Almennt

en: String
is: Strengur

en: Integer
is: Heiltala

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði

en: Decimal point
is: Tugabrotsskil

en: Comma
is: Komma
