Properties Field (1.0.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್

en: Integer
kn: ಪೂರ್ಣಾಂಕ

en: Unit
kn: ಘಟಕ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Decimal
kn: ದಶಾಂಶ

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು

en: Centimeter
kn: ಸೆಂಟಿಮೀಟರ್

en: Inch
kn: ಇಂಚು
