Properties Field (1.0.0) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Size
sk: Veľkosť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Length
sk: Dĺžka

en: General
sk: Všeobecné

en: String
sk: Reťazec

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Unit
sk: Jednotka

en: Grams
sk: Gramy

en: Kilograms
sk: Kilogramy

en: Feet
sk: Stopy

en: Select
sk: Zvoľte

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Decimal marker
sk: Znak desatinnej čiarky

en: Space
sk: Medzera

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Comma
sk: Čiarka

en: Thousand marker
sk: Oddelovač tisícov
