Properties Field (1.2.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Remove
fil: Tanggalin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang
