Properties Field (1.2.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Size
hr: Veličina

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Length
hr: Dužina

en: General
hr: Općenito

en: String
hr: Struna

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Kilograms
hr: Kilogrami

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Decimal marker
hr: Decimalna oznaka

en: Space
hr: Razmak

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Comma
hr: Zarez

en: Thousand marker
hr: Oznaka tisućica
