Properties Field (1.2.0) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Remove
ms: Buang

en: Size
ms: Saiz

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: General
ms: Umum

en: String
ms: Rentetan

en: Add another item
ms: Tambah item lain

en: Decimal
ms: Perpuluhan

en: Decimal marker
ms: Penanda perpuluhan

en: Space
ms: Ruang

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Decimal point
ms: Titik perpuluhan

en: Comma
ms: Koma

en: Thousand marker
ms: Penanda ribuan
