Properties Field (1.2.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Size
sq: Madhësia

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: String
sq: Vargu
