Properties Field (1.1.0) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Size
cs: Velikost

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Length
cs: Délka

en: General
cs: Obecné

en: String
cs: Řetězec

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Unit
cs: Jednotka

en: Grams
cs: Gramy

en: Kilograms
cs: Kilogramy

en: Feet
cs: Stopa

en: Select
cs: Vybrat

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Decimal
cs: Desetinné číslo

en: Decimal marker
cs: Oddělovač desetinných míst

en: Space
cs: Mezera

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Decimal point
cs: Desetinná tečka

en: Comma
cs: Čárka

en: Thousand marker
cs: Oddělovač tisíců

en: Apostrophe
cs: Apostrof

en: Thin space
cs: Úzká mezera
