Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Username
bg: Потребителско име

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Password
bg: Парола

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Custom
bg: Персонализиран
