Protect Before Launch (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Custom
bs: Prilagođen
